Strategija

strategija

Skatiname pokyčius švaresnio pasaulio link

„Fortum“ strategija skatina pokyčius link švaresnio pasaulio. Mes siekiame greito ir patikimo perėjimo į klimatui neutralią ekonomiką, o savo klientams ir visuomenei siūlome švarią energiją bei tvarius sprendimus.

Atsižvelgdami į Europos Sąjungos užmojus ir Paryžiaus susitarimo tikslus, siekiame, kad klimatui neutrali ekonomika būtų sukurta vėliausiai iki 2050 m., o Europoje - iki 2035 m.


Šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas turi būti sumažintas elektros, šildymo, vėsinimo, pramonės ir transporto srityse. Kartu su „Uniper“ dabar esame pagrindinė švarios elektros ir dujų įmonė Europoje, galinti užtikrinti visos ekonomikos perėjimą prie švarios energijos. Be to, turime kompetencijas ir sprendimus, kurie padeda mūsų pramonės ir infrastruktūros klientams sumažinti išmetamo anglies dvideginio kiekį ir daromą poveikį aplinkai.

markus

„Fortum“ generalinis direktorius Markus Rauramo:

„Man ypač malonu, kad būdami viena pagrindinių tarptautinių energetikos grupių įsipareigojame siekti ambicingų klimato tikslų. Savo strategija norime skatinti perėjimą prie švarios energijos ir tuo pačiu užtikrinti tvarius finansinius rezultatus“.

Atnaujinta strategija turi keturis prioritetus:

· Pereiti prie klimatui neutralios ekonomikos
· Stiprinti energijos be anglies dvideginio gamybą ir ją plėsti
· Išnaudoti savo tvirtas pozicijas dujų sektoriuje ir skatinti energetikos
pertvarką
· Kurti ir stiprinti partnerystę su pramonės ir infrastruktūros klientais

Energija švaresniam pasauliui