Darbas mūsų įmonėse

Karjera - Darbas mūsų įmonėse

Švaresnio pasaulio link

„Fortum“ korporacija pasiryžusi pokyčiams dėl švaresnio pasaulio. Šioje pokyčių kelionėje itin svarbų vaidmenį atlieka mūsų darbuotojai, kuriems tenka dirbti su pirmaujančias technologijas besirenkančiais klientais, inovatyviais produktais bei paslaugomis. Šiandien mūsų, fortumiečių, dirbančių Šiaurės ir Baltijos šalyse, Lenkijoje, Rusijoje ir Indijoje, jau yra apie 9000. Daugybė mūsų darbuotojų užimamų pozicijų ir komandų- tarptautinės, tad kasdien bendraujame su kolegomis, klientais ir tiekėjais visame pasaulyje.

Tikime komandos galia

Mūsų vertybės- smalsumas, atsakingumas, skaidrumas ir pagarba. Remdamiesi jomis liejame savo darbo pamatus. Mūsų darbo principai paremti atvira lyderyste ir tikėjimu savo žmonėmis. Tai reiškia, kad „Fortum“ yra tokia darbo vieta, kurioje siūlomi dideli iššūkiai ir atsakomybė, pagrįsta aukštu pasitikėjimo lygiu. Darbuotojai mokomi ir skatinami kelti klausimus, tyrinėti, rasti savo sprendimus ir keisti esamus darbo metodus. Čia tvyro stipri komandos dvasia, tad labai vertiname žmones, kurie mielai dirba kartu dėl bendrų tikslų. Džiaugiamės sėkme- tiek mažais, tiek dideliais laimėjimais. Tai mūsų kultūros dalis.

Mes reguliariai matuojame mūsų darbuotojų pasitenkinimą darbu ir įsitraukimą į mūsų veiklą, bendrų tikslų siekimą, klientų aptarnavimą ir lyderystę bei imamės veiksmų siekdami juos nuolat didinti.

Pirmiausia darbuotojai

Mes rūpinamės darbuotojų sauga ir sveikata, todėl užtikriname darbo aplinkos saugumą. Tikime, kad sveiki ir laimingi darbuotojai dirba geriau ir kūrybiškiau bei kuria ir palaiko produktyvų darbo klimatą.

Rūpinamės darbuotojų profesinio tobulėjimo galimybėmis, orientuodamiesi į darbuotojų mokymus tiek organizacijos viduje, tiek už jos ribų, skatiname darbuotojų iniciatyvą profesinio tobulėjimo procese.

Tai pat manome, jog svarbu, kad darbuotojai galėtų suderinti darbinius ir asmeninius įsipareigojimus, todėl gerbiame darbuotojų poreikius ir į juos atsižvelgiame.

Veikiame atsakingai

Prisidedame prie teigiamo visuomenės vystymosi ir dideliais, ir mažais darbais. Veikiame kaip patikimas, paslaugus kaimynas ir glaudžiai bendradarbiaujame su vietos bendruomenėmis. Taip pat tikimės atsakingo požiūrio iš savo verslo partnerių. „Fortum“ darbuotojai didžiuojasi galėdami prisidėti prie projektų, kurių tikslas kurti geresnį pasaulį.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis elektroniniu paštu:
cv@fortum.lt