Studentams

Karjera - Studentams

Aktyviai bendradarbiaujame su studentais

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su universitetais ir kitomis mokymo įstaigomis. Karjeros renginiai, praktikos galimybės, ekskursijos jėgainėje, pagalba rengiant diplominį darbą- tai studentams siūlomų galimybių pavyzdžiai. Nedvejodami kreipkitės į mus su klausimais- mūsų darbuotojai nekantrauja su Jumis susipažinti ir pasidalinti savo patirtimi.

Praktikos galimybės

Mes nuolatos laukiame praktiką pageidaujančių atlikti studentų. Praktikos vietas siūlome bet kuriuo metų laiku keleto mėnesių ar ilgesnei trukmei, suderinus studento ir įmonės galimybes.

Praktikos metu stengiamės sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę tiek studentui, tiek įmonei, tad praktiką sudaro turiningos ir prasmingos užduotys, kryptingas praktikanto indėlis bei komandos vyresniojo kolegos ir praktikos vadovo nuolatinė parama.

Jei šiuo metu esate šilumos energetikos, elektros inžinerijos, elektros energetikos sistemų, atsinaujinančios energetikos, automatikos inžinerijos, mechanikos inžinerijos, chemijos inžinerijos, aplinkosaugos ar panašios studijų krypties bakalauro ar magistro studentas, mokate anglų kalbą, esate aktyvus ir iniciatyvus bei norite įgyti praktinės patirties dirbant su savo srities profesionalais, kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos modernioje jėgainėje Klaipėdoje.

Pasirašius trišalę arba savanoriškos praktikos sutartį, praktikos metu turėsite galimybę susipažinti su inovatyvia jėgainės veikla, bendradarbiauti su kompetentingais kolegomis, vertingai prisidėti prie įmonės procesų, mokytis ir tobulėti kartu su draugiška komanda.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis elektroniniu paštu:
cv@fortum.lt