„Fortum“ kviečia sportuoti ir remti universitetus

​„Fortum Heat Lietuva“ kviečia visus mėgstančius ar norinčius pamėgti sportą prisijungti prie akcijos „Fortum energijos donoras“ (FED) ir sportuojant paremti vieną Lietuvos universitetų.

Viskas, ko reikia, tai iš „Google Play“, „App Store“ arba „Windows Store“ parduotuvėlių į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti specialią FED programėlę, kurioje galėsite pasirinkti vieną akcijoje dalyvaujančių aukštųjų mokyklų – Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos ar Klaipėdos universitetą ir, žinoma, norimą sporto šaką – bėgimą, važiavimą dviračiu ar tiesiog ėjimą.

 

„Fortum“ – į ateitį žvelgianti įmonė, todėl ir pasirinkome tuos universitetus, kuriuose studijuoja technologijų ar technikos specialybių studentai. Juk jaunoji karta – mūsų ateitis“, – sako akcijos Lietuvoje koordinatorė Sandra Nagdasova.

 

Anot rengėjų, sportuojant įjungta FED programėlė skaičiuos įveiktus kilometrus ir automatiškai juos pavers energijos vienetais. Akcijos pabaigoje susumavus rezultatus daugiausia energijos vienetų surinkusiam universitetui bus paskirta finansinė „Fortum“ parama.

 

Akcijos rengėjai tikina, kad prie šios iniciatyvos gali prisijungti ne tik minėtuose universitetuose mokslus kremtantys studentai, bet ir su jais nieko bendro neturintys dalyviai. Tereikia parsisiųsti programėlę ir pasirinkti, kuriam universitetui skirsite savo įveiktus kilometrus.

 

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių susidomi bėgimu ar dviračių sportu – rungiasi tarpusavyje, stengiasi pagerinti asmeninius rekordus ar tiesiog mėgaujasi aktyviu laisvalaikiu. Vis dėlto yra ir tokių žmonių, kuriems patiems sunku prisiversti sportuoti ir reikia bent mažyčio tikslo, kuris paskatintų įprastą vakarą namuose iškeisti į aktyvų laisvalaikį lauke. Dalyvavimas FED akcijoje, kuri vyks iki pat rugsėjo pabaigos, yra puiki motyvacija stengtis dėl bendro tikslo – paramos universitetui. Įdomu, ką universitetas veiks su gauta parama? Apsilankykite www.energijosdonoras.fortum.lt tinklalapyje ir viską sužinosite. Galbūt tai ir padės apsispręsti, kam skirti savo energiją.

 

* * *

 

„Fortum“

 

„Fortum“ tikslas – gaminti energiją, gerinančią gyvenimo kokybę šiandienos ir ateities kartoms. Atsižvelgdami į klientų poreikius, „Fortum“ gamina, tiekia, parduoda elektrą ir šilumą, teikia ekspertines paslaugas. „Fortum“ veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalyse, Rusijoje ir Lenkijoje. 2014 m. bendrovės „Fortum“ pardavimas siekė 4,75 mlrd. eurų, o lyginamasis veiklos pelnas – 1,35 mlrd. eurų. „Fortum“ korporacijoje dirba apie 8 800 žmonių. Kompanijos akcijos kotiruojamos „NASDAQ OMX Helsinki“ vertybinių popierių biržoje.

Daugiau informacijos – www.fortum.lt