Sportuojantys žmonės sukauptą energiją skirs Klaipėdos universitetui

Antrus metus iš eilės kampanija „Fortum energijos donoras“ kviečia puoselėti sveiką gyvenimo būdą ir savo sukauptą energiją skirti vienam iš Klaipėdos universiteto (KU) fakultetų. Kampanijos pabaigoje „Fortum“ skirs 5 000 Eur paramą vienam iš aukščiausioje lentelės vietoje atsidūrusių KU fakultetų.

 

 „Fortum“ energijos donoras – unikali kampanija, skatinanti sveiką konkurenciją ir padedanti paremti norimą KU fakultetą tiesiog sportuojant. Viskas, ką reikia padaryti, tai į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti nemokamą „Fortum“ energijos donoro programėlę iš „App Store“, „Windows Phone Store“ arba „Play Store“ parduotuvių.

 

Norėdami savo sukauptą energiją skirti vienam iš KU fakultetų, eidami, bėgdami arba važiuodami dviračiu, turėtumėte įsijungti nemokamą programėlę ir ji suskaičiuos jūsų įveiktą atstumą bei konvertuos jį į energiją. Visos kampanijos metu skaičiuojama asmeninė ir KU fakultetų surinkta energija (vatvalandėmis).

 

„Fortum“ energijos donorais gali būti visi, ne tik atrinktų KU fakultetų studentai. Dėl Humanitarinių ir ugdymo mokslų, Jūros technologijų ir gamtos mokslų, Sveikatos mokslų galite sportuoti nepaisant jūsų buvimo vietos – tiesiog pasirinkite programoje fakultetą, kuriam norite skirti sukauptą energiją. Dalyvauti „Fortum energijos donoro“ kampanijoje galima iki pat spalio 31 d. Kampanijos organizatoriai kviečia žmones sveikatintis ir prisidėti prie paramos iniciatyvos.

 

* * *

 

„Fortum“ tikslas – būti švarios energijos lydere.  Atsižvelgdami į klientų poreikius „Fortum“ gamina, tiekia, parduoda elektrą, šilumą ir šaltį, teikia ekspertines paslaugas. 64% įmonės pagamintos energijos yra be CO2. „Fortum“ veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalyse, Rusijoje, Lenkijoje ir Indijoje.  2015 m. bendrovės „Fortum“ pardavimai siekė 3,5 mlrd. eurų. „Fortum“ korporacijoje dirba apie 8000 žmonių. Kompanijos akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Helsinki vertybinių popierių biržoje.

 

Daugiau informacijos – www.fortum.lt