„Fortum Klaipėda“ laimėjo Klaipėdos pramonininkų asociacijos įsteigtą „Atsakingiausia KPA įmonė 2017“ apdovanojimą

„Fortum Klaipėda“ trečius metus iš eilės dalyvauja Klaipėdos pramonininkų asociacijos apdovanojimuose. 2016 m. įmonė buvo įvertinta kaip labiausiai savo darbuotojais besirūpinanti įmonė ir gavo nominaciją „Už darbuotoją“, o 2018 m. apdovanojimuose laimėjo „Atsakingiausia KPA įmonė 2017“ titulą, kuris ir yra svarbiausias šio konkurso įvertinimas. Šis apdovanojimas skiriamas daugiausiai balų bendroje vertinimo lentelėje surinkusiai įmonei.

Septintą kartą rengiamų Atsakingo verslo apdovanojimų tikslas - įvertinti ir pagerbti įmones, kurios praėjusiais metais padarė didžiausią pažangą įmonių socialinės atsakomybės srityse.

Dalyvauti konkurse turėjo galimybę visos be išimties KPA įmonės, nepriklausomai nuo dydžio ar apyvartų. Konkurso dalyviai pretendavo į 4 nominacijas. Šiemet paraiškas konkursui pateikė 8 įmonės.

Pagal apdovanojimų nuostatus, nominantai buvo renkami atsižvelgiant į 8 vertinimo kriterijus: apyvartos augimas, darbuotojų skaičiaus augimas, vidutinio atlyginimo augimas, o taip pat buvo vertinamos darbuotojų skatinimo priemonės, Aplinkosaugos priemonės, dalyvavimas miesto gyvenime ir parama, studentų praktika įmonėje.

Sparčiausiai auginusi verslą įmonei atitenka apdovanojimas "Už atsakingą verslą".

Labiausiai savo įmonės darbuotojais besirūpinančiai įmonei - apdovanojimas  "Už darbuotoją".

Daugiausiai dėmesio skyrusiai socialinėms iniciatyvoms, pagalbai ir paramai - atitenka apdovanojimas "Už mūsų Klaipėdą".

Ir pagrindinė - Atsakingiausios KPA įmonės 2017 apdovanojimas skiriamas daugiausiai balų bendroje vertinimo lentelėje surinkusiai įmonei.

KPA Atsakingo verslo apdovanojimų nugalėtojai:

  • Nominaciją „Už atsakingą verslą“ laimėjo AB „Klaipėdos energetika“ generalinis direktorius Vytautas Kymantas
  • Nominaciją „Už darbuotoją“ laimėjo  UAB „Techvitas“ direktorius Renatas Petronis
  • Nominaciją „Už mūsų Klaipėdą“ laimėjo UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“ generalinis direktorius Laimonas Rimkus
  • „Atsakingiausia KPA įmonė 2017“ skelbiama UAB „Fortum Klaipėda”  direktorius Tomas Eikinas.

* * *

Fortum

„Fortum“ yra pirmaujanti švarios energijos įmonė, tiekianti elektros energiją ir šildymo bei vėsinimo paslaugas, taip pat išmaniuosius sprendimus, didinančius išteklių vartojimo efektyvumą. „Fortum“ veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalyse, Rusijoje, Lenkijoje ir Indijoje. 2017m. bendrovės „Fortum“ pardavimai siekė 4,5mlrd. eurų. „Fortum“ korporacijoje dirba apie 9000 žmonių. Kompanijos akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Helsinkio vertybinių popierių biržoje.

„Fortum“ Lietuvoje priklauso UAB „Fortum Heat Lietuva“, kuri valdo įmones UAB „Fortum Klaipėda“ (95%), UAB „Fortum Joniškio energija“ (66,2%) ir UAB „Fortum Švenčionių energija“ (50%). Taip pat įmonei priklauso 19,64% AB „Klaipėdos energija“ akcijų ir 49% UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“ akcijų.

Daugiau informacijos – www.fortum.lt.

Andrius Kasparavičius

Atstovas ryšiams su visuomene
Tel: +370 698 17 740
andrius@koko.lt