Fortum Klaipėda atnaujino veiklą

Šiandien 13 valandą UAB „Fortum Klaipėda“ vėl pradėjo tiekti šilumą į AB „Klaipėdos energija“ centralizuotą šilumos tinklą. Š.m. balandžio 21d. šilumos tiekimas buvo nutrauktas dėl pralaidos ekraniniuose vamzdžiuose, jėgainė sustabdyta avariniu būdu.

Pirmadienį, balandžio 23d. „Fortum Klaipėda“ pranešė apie šilumos tiekimo sustabdymą ir planavo veiklą pradėti balandžio 25d. Tačiau išsamiai įvertinus situaciją ir gedimo pobūdį buvo numatyta šilumos tiekimą atnaujinti šį šeštadienį.

Pasak UAB „Fortum Klaipėda“ direktoriaus Tomo Eikino, darbus pavyko pabaigti anksčiau, o tai lėmė profesionalus tiekėjų ir įmonės darbuotojų požiūris. „Ką tik atnaujinome šilumos tiekimą Klaipėdos miestui. Labai noriu padėkoti mūsų tiekėjų UAB „Hotrema“ ir UAB „Remanas“ darbuotojams ir savo įmonės darbuotojams, kurie visus darbus atliko operatyviai, kruopščiai ir anksčiau nei planuota. Tokiose situacijose iškart supranti kokią turi komandą, o vadovauti kolektyvui, kuriuo gali visiškai pasitikėti- labai geras jausmas“,- teigė Tomas Eikinas.

Dėl jėgainės stabdymo šilumos vartotojai nepatyrė jokių nepatogumų, nes šilumos tiekimas buvo operatyviai pakeistas panaudojant alternatyvius energijos tiekimo šaltinius: AB „Klaipėdos energija“ ir nepriklausomų šilumos gamintojų pajėgumus.

* * *

Fortum

„Fortum“ yra pirmaujanti švarios energijos įmonė, tiekianti elektros energiją ir šildymo bei vėsinimo paslaugas, taip pat išmaniuosius sprendimus, didinančius išteklių vartojimo efektyvumą. „Fortum“ veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalyse, Rusijoje, Lenkijoje ir Indijoje. 2017 m. bendrovės „Fortum“ pardavimai siekė 4,5 mlrd. eurų. „Fortum“ korporacijoje dirba apie 9000 žmonių. Kompanijos akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Helsinkio vertybinių popierių biržoje.

„Fortum“ Lietuvoje priklauso UAB „Fortum Heat Lietuva“, kuri valdo įmones UAB „Fortum Klaipėda“ (95%), UAB „Fortum Joniškio energija“ (66,2%) ir UAB „Fortum Švenčionių energija“ (50%). Taip pat įmonei priklauso 19,64% AB „Klaipėdos energija“ akcijų ir 49% UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“ akcijų.

Daugiau informacijos – www.fortum.lt.