Fortum Klaipėda laikinai negamina šilumos ir elektros

Š.m. balandžio 21d. dėl pralaidos ekraniniuose vamzdžiuose avariniu būdu sustabdytas UAB „Fortum Klaipėda“ kogeneracinės jėgainės katilas. Šilumos tiekimas į AB „Klaipėdos energija“ centralizuotą šilumos tinklą nutrauktas 2018m. balandžio 21d. 23 valandą 12 minučių.

Jėgainės paleidimas ir šilumos tiekimas į centralizuotą šilumos tinklą numatomas 2018m. balandžio 25d.

Dėl jėgainės stabdymo šilumos vartotojai nepatyrė jokių nepatogumų, nes šilumos tiekimas buvo operatyviai pakeistas panaudojant alternatyvius energijos tiekimo šaltinius: AB „Klaipėdos energija“ ir nepriklausomų šilumos gamintojų pajėgumus.

* * *

Fortum

„Fortum“ yra pirmaujanti švarios energijos įmonė, tiekianti elektros energiją ir šildymo bei vėsinimo paslaugas, taip pat išmaniuosius sprendimus, didinančius išteklių vartojimo efektyvumą. „Fortum“ veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalyse, Rusijoje, Lenkijoje ir Indijoje. 2017 m. bendrovės „Fortum“ pardavimai siekė 4,5 mlrd. eurų. „Fortum“ korporacijoje dirba apie 9000 žmonių. Kompanijos akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Helsinkio vertybinių popierių biržoje.

„Fortum“ Lietuvoje priklauso UAB „Fortum Heat Lietuva“, kuri valdo įmones UAB „Fortum Klaipėda“ (95%), UAB „Fortum Joniškio energija“ (66,2%) ir UAB „Fortum Švenčionių energija“ (50%). Taip pat įmonei priklauso 19,64% AB „Klaipėdos energija“ akcijų ir 49% UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“ akcijų.

Daugiau informacijos – www.fortum.lt.

Andrius Kasparavičius

Atstovas ryšiams su visuomene
Tel: +370 698 17 740
andrius@koko.lt