Po planinio remonto „Fortum Klaipėda“ jėgainė vėl veikia

Birželio 1-22 dienomis planiniam įrenginių remontui sustabdyta Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi UAB „Fortum Klaipėda“ termofikacinė jėgainė vėl veikia.

Šiuo metu atliekamas tris dienas truksiantis katilo futeruotės džiovinimas. Šilumos tiekimas į miestą bus pradėtas birželio 22 d. 10.30 val. Atliekų deginimas jėgainėje prasidės birželio 23 d. 21 val.

Planinio sustojimo metu buvo valomi, inspektuojami ir remontuojami jėgainėje esantys įrenginiai. Taip pat atliekami patobulinimai bei investiciniai projektai jėgainės efektyvumui didinti.

* * *

Fortum

„Fortum“ yra pirmaujanti švarios energijos įmonė, tiekianti elektros energiją ir šildymo bei vėsinimo paslaugas, taip pat išmaniuosius sprendimus, didinančius išteklių vartojimo efektyvumą. „Fortum“ veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalyse, Rusijoje, Lenkijoje ir Indijoje. 2017 m. bendrovės „Fortum“ pardavimai siekė 4,5 mlrd. eurų ir 61% mūsų elektros energijos pagaminta be CO2. „Fortum“ korporacijoje dirba apie 9000 žmonių. Kompanijos akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Helsinkio vertybinių popierių biržoje.

„Fortum“ Lietuvoje priklauso UAB „Fortum Heat Lietuva“, kuri valdo įmones UAB „Fortum Klaipėda“ (95%), UAB „Fortum Joniškio energija“ (66,2%) ir UAB „Fortum Švenčionių energija“ (50%). Taip pat įmonei priklauso 19,64% AB „Klaipėdos energija“ akcijų ir 49% UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“ akcijų.

Daugiau informacijos – www.fortum.lt.

Andrius Kasparavičius

Atstovas ryšiams su visuomene
Tel: +370 698 17 740
andrius@koko.lt