Mums rūpi jūsų privatumas

Čia galite rasti informacijos apie tai, kaip mes renkame, tvarkome ir naudojame duomenis, kuriuos mums pateikiate. Mes rimtai vertiname ir visada vertinome duomenų privatumą.

Kokių tikslų siekdami ir kokiais teisiniais pagrindais remdamiesi, mes tvarkome jūsų asmens duomenis

Jūsų asmens duomenis naudojame iš anksto nustatytais tikslais, remdamiesi sudarytomis sutartimis ar jūsų sutikimu. Rinkdami šiuos duomenis, mes vykdome teisės aktų nustatytas prievoles ar įgyvendiname savo teisėtus interesus.

Jūsų asmens duomenys naudojami įvairiais tikslais: juos naudojame vykdydami užsakymus, tiekdami produktus ir teikdami paslaugas, taip pat aptarnaudami klientus, administruodami mokėjimus, sutartis bei sandorius ir kt. 

Norite sužinoti daugiau?

Šiame puslapyje pateikiama santrauka, kaip mes tvarkome asmens duomenis. Jei norėtumėte sužinoti daugiau, skaitykite mūsų teisinį pranešimą.

Renkami ir tvarkomi asmens duomenys

Mes renkame duomenis, kurie yra būtini jūsų santykiams su mumis, tai yra: identifikavimo, sutarties ir sandorio vykdymo, mokėjimų ir kredito, apsauginiai, techniniai, vartojimo ir internetiniai duomenys bei identifikatoriai. 

Renkame ir tvarkome identifikavimo duomenis, pavyzdžiui: kontaktinius duomenis (tokius kaip vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas). 

Duomenų apribojimas

Įmonė renka ir tvarko asmens duomenis tik nurodytais, aiškiais ir teisėtais tikslais. Įmonė nerenka nereikalingų duomenų.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų teisinį pranešimą.

Slapukų naudojimas

Mes gerbiame jūsų parinktis dėl slapukų ir jūs galite lengvai užblokuoti slapukus mūsų interneto svetainėse (išskyrus tuos, kurie yra būtini). Vis dėlto, turite atsižvelgti į tai, kad slapukų išjungimas gali turėti įtakos mūsų paslaugų funkcionalumui.

Mūsų interneto svetainės reguliariai nuskaitomos slapukų nuskaitymo įrankiu, kad slapukų sąrašas būtų kuo tikslesnis. Su šiuo sąrašu galite susipažinti privatumo parinkčių centre, kuriame galite apsilankyti spustelėję ant slapukų nuostatų.

 

 

Privatumo politika klientams

Privatumo politika kandidatams